Szkolenie auto detailing

 

Jako lider na rynku detailingowym przygotowaliśmy cykl szkoleń z zakresu przygotowania pojazdów, korekty lakierów, renowacji tapicerek skórzanych, zabezpieczeń lakierów powłokami ceramicznymi/kwarcowymi.

Sami uzyskaliśmy szkolenia i akredytację europejskich liderów.

 

ShineON jako jedyne studio w Polsce może poszczycić się certyfikatem wydanym przez producenta kosmetyków Scholl Concepts do przeprowadzania szkoleń partnerskich w ramach światowej sieci partnerów marki. Scholl Concepts jest rekomendowany przez producentów aut takich jak Lamborghini, Bugatti, grupę VAG czy Fiat. Szkolenie auto detailing Scholl Concepts kończy się uzyskaniem certyfikatu ShineON oraz Scholl Concepts.

 

Liquid Elements - ponad 10-cio letnie doświadczenie w tworzeniu nowoczesnych zabezpieczeń kwarcowo/ceramicznych opartych o wyselekcjonowane składniki producentów takich jak DuPont stawia tą firmę w czołówce europejskich i światowych producentów nowoczesnych zabezpieczeń lakierniczych. Liquid Elements to również producent nowoczesnych past polerskich opartych o przemysłowy pył diamentowy czy wysokiej jakości ręczników z mikrofibry. Ukończone szkolenie auto detailing Liquid Elements skutkuje otrzymaniem certyfikatów ShineON oraz Liquid Elements.

Roberto Mercuri - osoba związana z detailingiem od ponad 30-tu lat. Swoje doświadczenie zdobywał w Szwajcarii u producenta luksusowych kosmetyków samochodowych Swissvax. Osoba która wykonywała swoje projekty na całym świecie a ceny usług to kwoty od kilku do kilkunastu tysięcy euro.

 

Każde szkolenie zakończone jest certyfikatem, zarówno naszym czy producenta systemów polerskich Scholl Concepts lub Liquid Elements.
Firmy wysyłające pracowników na szkolenia dodatkowo zyskują korzystną ofertę rabatową na kosmetyki w naszej dystrybucji.
Każde szkolenie detailingowe może być dostosowane do indywidualnej wiedzy jak i potrzeb osób uczestniczących.

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies)